Zamknij

Gorąco w studiu Radia ZET. Jarosław Sellin zaatakował posłankę Nowoczesnej [WIDEO]

Redakcja
10.12.2017 11:29
Gorąco w studiu Radia ZET. Jarosław Sellin zaatakował posłankę Nowoczesnej [WIDEO]
fot. Radio ZET

W spokojny, niedzielny poranek, goście programu ,,Śniadanie w Radiu ZET'' dali się ponieść politycznym emocjom. Posłanka Nowoczesnej przyszła do studia Radia ZET w koszulce z napisem "Jarosław Kaczyński jest tchórzem”. W jej stronę padły ostre słowa. 

- My nie apelujemy do naszych zwolenników, żeby wychodzili na ulice, co nieustannie robicie od 2 lat, żeby atakować polityków partii rządzącej (..) Okrzyki na Krakowskim Przedmieściu "Precz z Kaczorem - dyktatorem" - to działa na ludzi emocjonalnie. Trzeba ukarać polityków odpowiedzialnych za wyprowadzanie na ulice niezrównoważonych ludzi - mówił w programie "Śniadanie w Radiu Zet” Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego.

- Proszę nie nazywać Obywateli RP ludźmi niezrównoważonymi emocjonalnie, ja ręczę za każdego z nich - odpowiedziała posłanka Nowoczesnej. Joanna Scheuring-Wielgus zaprezentowała koszulkę, w której przyszła do studia Radia ZET. - Jarosław Kaczyński jest tchórzem, ponieważ nie bierze odpowiedzialności za demolkę, którą robi. Nie ma mojej zgody na to, żeby niszczył państwo. Jest zwykłym tchórzem - dodała Scheuring-Wielgus.

Zobacz wszystkie wydania „Śniadania w Radiu ZET”

W odpowiedzi Jarosław Sellin słownie zaatakował posłankę Nowoczesnej. - Pani też jest niezrównoważona - powiedział polityk PiS, co wywołało oburzenie w studiu. 

RadioZET.pl/DG