Zamknij

Tragedia na obwodnicy. 11-latek wszedł wprost pod koła auta

12.08.2020 10:10
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Jakub Walasek/REPORTER

Jarosław. Na obwodnicy w województwie podkarpackim doszło do niewyobrażanej tragedii. Pod kołami auta zginęło 11-letnie dziecko. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, Chlopiec wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód.

Jarosław - wypadek. 11-letni chłopiec przeszedł przez drzwi w ekranie dźwiękochłonnym na obwodnicy Jarosławia (województwo podkarpackie) i wszedł na jezdnię, wprost pod jadący samochód dostawczy. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zobacz także

11-laterk wszedł wprost pod koła auta na obwodnicy

Jak podaje w środę na stronie internetowej podkarpacka policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 11-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego przeszedł przez niezamknięte drzwi w ekranie dźwiękochłonnym i wszedł na jezdnię, wprost przed jadącego w kierunku Przeworska volkswagena transportera.

Zobacz także

Kierowcy nie udało się uniknąć potrącenia dziecka. Chłopiec z poważnymi obrażeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Niestety życia 11-letniego chłopca nie udało się uratować

– podała policja.

Zobacz także

Badanie wykazało, że 39-letni kierowca dostawczego volkswagena był trzeźwy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.p/PAP