Zamknij

Napadł na sklep i groził kasjerce nożem. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy

15.09.2020 11:43
sprawca rozboju
fot. Podkarpacka Policja

Policja poszukuje mężczyzny, który z nożem napadł na sklep na ul. Limanowskiego w Jarosławiu (woj. podkarpackie). Zamaskowany sprawca, grożąc ekspedientce nożem, ukradł pieniądze z kasy. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z jarosławskimi policjantami.

Do rozboju doszło 12 września, w sobotę, około godz. 14.40. Zamaskowany mężczyzna zagroził ekspedientce nożem, a następnie ukradł pieniądze z kasy.

Zobacz także

Jarosław. Napadł na sklep, groził ekspedientce nożem

Podkarpacka policja opublikowała wizerunek sprawcy rozboju. "Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie, oczy ciemne. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Na twarzy miał założoną czarną maseczkę" - czytamy na stronie Podkarpackiej Policji.

Mężczyzna miał znaki szczególne w postaci tatuaży na prawym i lewym ramieniu.

Osoby, które rozpoznają sprawcę, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

Zobacz także

sprawca rozboju
fot. Podkarpacka Policja

RadioZET.pl/Podkarpacka Policja