Zamknij

Nissan wypadł z drogi i wpadł do rowu. Zginęła 19-letnia pasażerka

16.10.2021 14:57
Jasień. W wypadku zginęła 19-letnia pasażerka
fot. EAST NEWS

W tragicznym wypadku w pobliżu miejscowości Jasień (woj. lubuskie) zginęła 19-latka. Pasażerka nissana zginęła po tym, jak auto zjechało z drogi, wprost do rowu.

Wypadek niedaleko Jasienia na Ziemi Lubuskiej. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb w sobotę, około godz. 2 w nocy. Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 287.

- Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy w pobliżu Jasienia w Lubuskiem. Do rowu wpadł tam osobowy nissan, śmierć poniosła 19-letnia pasażerka – poinformowała Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Jasień. W wypadku drogowym zginęła 19-letnia pasażerka

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący nissanem 31-latek stracił panowanie nad pojazdem, który najpierw zjechał na lewy pas jezdni, a następnie wypadł do przydrożnego rowu.

W wyniku odniesionych obrażeń zmarła 19-letnia pasażerka nissana. Innym osobom jadącym autem nic poważnego się nie stało. Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratura przeprowadzili oględziny i inne czynności. Śledztwo mające wyjaśnić przyczynę tragedii nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Żarach.

RadioZET.pl/PAP - Marcin Rynkiewicz