Zamknij

Tragedia na Górnym Śląsku. 30-letnia kobieta wypadła z okna

Redakcja
04.11.2018 20:01
Tragedia na Górnym Śląsku. 30-letnia kobieta wypadła z okna
fot. East News

Tragedia w Jastrzębiu-Zdroju w województwie śląskim. Na jednym z osiedli kobieta wypadła z okna mieszkania. 30-latka nie przeżyła upadku. Policja nie wyklucza samobójstwa. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło w niedzielę około godziny 17.00. Z okna mieszkania na czwartym piętrze w jednym z bloków przy ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju wypadła 30-latka. Kobieta nie przeżyła - informuje Dziennik Zachodni. 

- Najprawdopodobniej było to samobójstwo - powiedziała mł. asp. Bogusława Kobeszko z jastrzębskiej komendy policji. 

Śledczy nie ujawniają dodatkowych informacji. Obecnie trwa wyjaśnianie sprawy. 

Zobacz także

Ze statystyk policyjnych wynika, że blisko połowa samobójstw została popełniona bez żadnej jednoznacznej przyczyny

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy, ale wstydzisz się lub po prostu nie potrafisz porozmawiać o tym z najbliższymi, możesz zwrócić się do Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego – zarówno telefonicznie, dzwoniąc pod bezpłatny numer: 800 702 222 (czynny całą dobę), jak i przez internet.

Z psychologami, terapeutami, pedagogami, a także psychiatrami, prawnikami praz pracownikami socjalnymi można porozmawiać także po przekierowaniu z numeru alarmowego 112 – jeśli poinformujemy o tym, że nękają nas myśli samobójcze. Specjaliści będą z nami utrzymywać kontakt telefoniczny aż do momentu przybycia służb ratunkowych. Można też dzwonić pod bezpłatny numer zaufania dla dzieci i młodzieży (116 111).

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/DG 

C