Zamknij

Zmasakrował twarz rowerzyście i przejechał mu po rowerze. "Stracił zęby"

31.07.2021 08:45

Policjanci z podawarszawskiego Piaseczna zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który najprawdopodobniej przy użyciu pałki zmasakrował twarzy rowerzyście, a następnie przejechał mu po rowerze. 

Jazgarzew
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dnia w Jazgarzewie w powiecie piaseczyńskim (woj. mazowieckie). Najprawdopodobniej doszło tam do nieporozumienia pomiędzy rowerzystą a kierowcą toyoty.

Jazgarzew. Zaatakował rowerzystę i przejechał mi po rowerze

- Z policyjnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie kierowca samochodu sięgnął po pałkę lub inne podobne narzędzie i z całych sił uderzył nią 40-letniego rowerzystę - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Mężczyzna doznał ciężkiego obrażenia twarzy, stracił także zęby. Jakby tego było mało, kierowca pozostawił go na drodze, a dodatkowo przejechał swoim samochodem po rowerze poszkodowanego.

Policjanci z Piaseczna zatrzymali w tej sprawie 23-letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Zostały mu już przedstawione dwa zarzuty karne za uszkodzenie ciała oraz za zniszczenie roweru, za co grozi mu teraz do pięciu lat pozbawienia wolności.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP Piaseczno