Matka szuka rowerzystki, która potrąciła jej 4-letnią córkę

Redakcja
01.08.2018 15:34
Jelenia Góra. Matka szuka rowerzystki, która potrąciła jej dziecko
fot. Alina Piotrowska/Facebook, imnoom/Shutterstock

Na osiedlu Zaborze w Jeleniej Górze została potrącona przez rowerzystkę 4-letnia dziewczynka. Kobieta, która spowodowała wypadek, uciekła z miejsca zdarzenia. Dziewczynka trafiła do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu. Rodzice poszkodowanej proszą internautów o pomoc w zidentyfikowaniu sprawczyni.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Szczegóły wypadku opisała na Facebooku Alina Piotrowska, matka 4-latki. Jak przekazała, 31 lipca, o godz. 11, na chodniku przy ul. Kiepury rowerzystka potrąciła dziewczynkę.

Zobacz także

„Sprawczyni po krótkim zatrzymaniu uciekła z towarzyszącym jej mężczyzną (również na rowerze) z miejsca zdarzenia. Dziecko zostało zabrane karetką do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami. Obecnie przebywa na oddziale chirurgii dziecięcej” – przekazała matka dziecka.

Alina Piotrowska załączyła również rysopis rowerzystki według relacji świadka zdarzenia.

„Kobieta w wieku ok 60/65 lat, blond włosy (długość do ucha), nosi okulary lecznicze, tęgiej budowy ciała. Jechała na rowerze typu «damka», rower miejski z koszem z przodu. Ubrana w jasne spodnie i ciemna koszulkę. Razem z mężczyzna (starszy pan z wąsami ubrany w długie ciemne spodnie) poruszali się rowerami od strony Polo Market (Zaborze) w kierunku Jeżowa Sudeckiego” – napisała matka 4-latki.

„Jeżeli ktokolwiek widział lub zna sprawczynię proszony jest o kontakt 608023288 lub z policja w Jeleniej Gorze” – dodano we wpisie.

Zobacz także

RadioZET.pl/PTD