Zamknij

Właściciel Biedronki otwiera w Polsce swój pierwszy outlet

Redakcja
11.07.2018 17:48
Biedronka
fot. Adam Jastrzebowski/REPORTER

Spółka Jeronimo Martins Polska poinformowała, że w czwartek w Poznaniu otworzy swój pierwszy outlet w Polsce. Oferta obejmie m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

W outlecie oferowane mają być pełnowartościowe produkty przemysłowe pochodzące z poprzednich kolekcji. Spółka poinformowała PAP, że na razie to jedyny outlet sieci Biedronka w kraju i "na obecnym etapie jest za wcześnie na mówienie o dalszych planach".

Jak poinformował, cytowany w komunikacie prasowym, starszy manager sprzedaży w sieci Biedronka Jakub Klimczak, outlet to "nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych, jak i hurtowych". Wyjaśnił, że co tydzień do oferty dodawane będą kolejne produkty, "nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu".

Biedronka to największa sieć detaliczna w Polsce, licząca ponad 2,8 tys. sklepów w ponad 1000 miejscowości. Jej właścicielem jest spółka Jeronimo Martins Polska. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 65 tys. pracowników.

Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 12 mld zł.

RadioZET.pl/pap/maal