Senator PO nie wiedział, że jest w TVP Info. Jego słowa wywołały śmiech publiczności [WIDEO]

Redakcja
25.02.2018 17:47
Senator PO nie wiedział, że jest w TVP Info. Jego słowa wywołały śmiech publiczności [WIDEO]
fot. Twitter screen

Jerzy Fedorowicz w trakcie programu "Młodzież kontra" w TVP Info zaliczył nie lada wpadkę. Senator PO nie wiedząc, że jest gościem kanału informacyjnego Telewizji Polskiej, w negatywny sposób wyrażał się o osobach goszczących w TVP. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Senator PO został zapytany przez prowadzącego program ''Młodzież kontra'', czy politycy Platformy Obywatelskiej muszą prosić o zgodę przewodniczącego partii Grzegorza Schetyny na goszczenie w telewizji. Polityk stwierdził, że nikt poważny nie przychodzi do TVP Info

- Przecież nikt normalny nie chodzi do telewizji Info. A ja jestem u Was, w telewizji, to jest Trójka i po prostu sobie siedzę, bo ja uważam, że mam prawo rozmawiać z młodzieżą... - tłumaczył Fedorowicz.

Po słowach senatora z widowni zaczęły dobiegać śmiechy publiczności. Wypowiedź polityka sprostowali też prowadzący program. - Panie senatorze, dla porządku, jesteśmy w telewizji TVP Info - powiedział Sławomir Mokrzycki.

Zobacz także

"Młodzież kontra" w latach 2013-2017 był emitowany na antenie telewizji regionalnej TVP3. W styczniu 2017 roku został przeniesiony na ogólnopolska antenę TVP Info.

RadioZET.pl/DG