Zamknij

Jest porozumienie TVP i prezydenta Opola. Festiwal jednak się odbędzie!

Redakcja
19.06.2017 22:59
Jest porozumienie TVP i prezydenta Opola. Festiwal jednak się odbędzie!
fot. Archiwum Radia ZET

W tę decyzję już mało kto wierzył, a jednak. 54. Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się we wrześniu w Opolu! Telewizja Polska doszła do porozumienia z prezydentem Omiasta. Informację tę potwierdziły już obie strony.

O wszystkim poinformował prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski na swoim koncie na Facebooku. – 54 Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się we wrześniu w Opolu! Opole ze względu na ponad 50-letnią dobrą współpracę z TVP zgodziło się udostępnić Telewizji na ten czas amfiteatr i prawa do marki KFPP. TVP dołoży wszelkich starań, aby strona artystyczna nawiązywała standardem do poprzednich edycji Festiwalu – czytamy.

Obustronne porozumienie

Sukces w porozumieniu się z władzami miasta świętuje również TVP. – Miasto Opole udostępni w tym roku TVP S.A prawa do marki Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oraz Amfiteatr, w którym we wrześniu bieżącego roku zostanie zorganizowana przez Telewizję Polską 54. edycja KFPP w Opolu – brzmi oficjalny komunikat Telewizji Polskiej, która pisze też o tym, że porozumienie jest „satysfakcjonujące dla obu stron".

Udało się!

Wygląda na to, że już wszystko jest ustalone. – Telewizja Polska deklaruje, że dołoży wszelkich starań, aby strona artystyczna 54. KFPP w Opolu nie odbiegała od standardów prezentowanych podczas wcześniejszych edycji ww. festiwalu – pisze TVP w komunikacie.

Kulisy rozmów z TVP, które ujawnił Arkadiusz Jakubik:

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta.pl/strz