Zamknij

Joanna Krzempek nie żyje. Policjantka z Chorzowa zginęła w Chorwacji

15.09.2020 12:56
Joanna Krzempek
fot. KMP Chorzów

Joanna Krzempek z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie nie żyje. 28-letnia policjantka zginęła w tragicznym wypadku w Chorwacji. 

Joanna Krzempek, policjantka z Chorzowa, zginęła w wypadku drogowym. Do tragedii doszło w niedzielę 13 września w Chorwacji. Oficer prasowy chorzowskiej policji w rozmowie z ''Dziennikiem Zachodnim'' przyznaje, że szczegółowe okoliczności śmierci 28-latki nie są jeszcze znane. Funkcjonariusze są w kontakcie z konsultantem. 

''Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy olbrzymiego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji składa Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek'' - czytamy na stronie KMP w Chorzowie. 

Zobacz także

Joanna Krzempek nie żyje. Policjantka z Chorzowa zginęła w Chorwacji

St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w policji rozpoczęła w 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole ds. Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 roku była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

- Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem - napisano.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl