Zamknij

Joanna Senyszyn jest w szpitalu. Po poważnej operacji... humor jej nie opuszcza

Redakcja
18.02.2019 20:57
Joanna Senyszyn jest w szpitalu. Po poważnej operacji... humor jej nie opuszcza
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Mimo poważnych problemów zdrowotnych Joannę Senyszyn nie opuszcza dobry humor. Była posłanka SLD kilka dni temu przeszła kolejną operację, po której w sieci opublikowała nietypowe zdjęcie.

Joanna Senyszyn już od pewnego czasu poruszała się na wózku inwalidzkim. Wszystko po tym, jak kilkanaście miesięcy temu podczas spotkania z przyjaciółką przewróciła się i złamała kość łonową, krzyżową, miednicę i udo.

Pomóc miała jej kolejna, trzecia w ciągu roku operacja, którą przeszła 14 lutego. „Żebym wreszcie wstała z inwalidzkiego wózka i z jeszcze większą energią robiła porządki w polskiej polityce” – pisała Senyszyn tuż przed operacją.

Zobacz także

Operacja przeszła bez problemów, choć, jak później napisała sama Senyszyn, „była ciężka i długa”. 70-letnia polityk dodała jednak, że powoli dochodzi już do siebie, co widać na opublikowanym później zdjęciu. Była posłanka SLD udostępniła w sieci zdjęcie ze szpitalnego łózka, na którym gryzie rurkę, przez którą przetaczana jest jej krew. „Wampirem jestem” – żartowała.

Wcześniej podziękowała internautom za wsparcie i życzenia powrotu do zdrowia. „Dzięki Wam czuję się wspaniale. Dodajecie mi siły! Dziękuję za wpisy pełne miłości, sympatii, troski, a przede wszystkim za to, że jesteście ze mną” – napisała na Twitterze Senyszyn.

RadioZET.pl/MK