Zamknij

Szczęśliwy finał poszukiwań 12-latka z Warszawy

Redakcja
19.05.2017 23:22
Szczęśliwy finał poszukiwań 12-latka z Warszawy
fot. policja.waw.pl

Odnalazł się poszukiwany od kilku dni w całej Warszawie 12-letni Jonathan Nieradko – poinformował oficer prasowy Komendy Policji Warszawa-Mokotów asp. sztab. Robert Koniuszy. Chłopiec został rozpoznany w jednym z miejskich autobusów na terenie warszawskiego Ursusa.

Wczoraj rano pisaliśmy o poszukiwaniu 12-latka, który w dniu 16 maja 2017 r. ok. godz. 17:30 wyszedł z mieszkania w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej i ślad po nim zaginął.

Rozpoznany w miejskim autobusie

Dzięki temu, że informacje o zaginięciu pojawiły się na policyjnych stronach i w mediach, udało się go rozpoznać. – Jonathan Nieradko został odnaleziony na terenie Ursusa, rozpoznała go jedna z pasażerek autobusu. Policjanci przekazali chłopca rodzicom, cały i zdrowy wraca do domu – mówił rzecznik policji, dodając, że chłopiec cały i zdrowy został przekazany rodzicom.

Zobacz także

Jak podaje PAP, Jonathana poszukiwali policjanci w całej Polsce, sprawdzane były m.in. placówki medyczne, noclegownie. Poszukiwaniom nadano pierwszy, czyli najwyższy priorytet. Jak informowała wówczas policja, nie było podejrzenia tzw. porwania rodzicielskiego; rodzinę określano jako zwyczajną, policja nie miała również informacji o problemach wychowawczych z dzieckiem czy kłopotach w szkole.

 

RadioZET.pl/PAP/strz