Zamknij

Nagła śmierć 21-latki. Nie było wolnej karetki, przyjechali strażacy

02.12.2021 19:09
Straż Pożarna
fot. Shutterstock/DarSzach/zdj. ilustracyjne

21-letnia kobieta zmarła w Józefowie niedaleko Włocławka. Doszło u niej do nagłego zatrzymania krążenia. Nie było wolnej karetki, dlatego na pomoc przyjechali strażacy. Później wysłano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

21-latka zmarła nagle w czwartek w Józefowie w województwie kujawsko-pomorskim. Lokalny portal nwloclawek.pl podał, że u kobiety doszło do zatrzymania krążenia. 

W okolicy nie było żadnej wolnej karetki, więc do umierającej 21-latki wysłano straż pożarną z Włocławka. Później na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Płocka.

Józefowo. Nagła śmierć 21-latki. Nie było wolnej karetki

- 21-latka była w sytuacji zatrzymania krążenia. Ze względu na brak karetki pogotowia został wysłany pojazd straży pożarnej. Na miejscu strażacy potwierdzili zatrzymanie krążenia - poinformował Mariusz Bladoszewski z PSP we Włocławku, cytowany przez portal nwloclawek.pl. 

Bladoszewski dodał, że kobietę próbowano reanimować. Niestety nie przyniosło to skutku i ratownicy stwierdzili zgon. 

Nie podano, co było przyczyną śmierci kobiety. Dziennikarze portalu nwloclawek.pl ustalili natomiast, że cierpiała na choroby współistniejące.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/nwloclawek.pl

C