Zamknij

Wiemy, jak Kaczyński zrugał Tarczyńskiego. Padły równie mocne słowa [WIDEO]

Redakcja
09.11.2018 12:04
Wiemy, jak Kaczyński zrugał Tarczyńskiego. Padły równie mocne słowa [WIDEO]
fot. Polsat News screen

W środę Dominik Tarczyński zawnioskował o ukaranie wypowiadającego się wcześniej Jacka Protasiewicza, nazywając go z mównicy sejmowej „idiotą”. Reprymendy posłowi PiS udzielił sam prezes Jarosław Kaczyński. Dziennikarze Wirtualnej Polski z pomocą eksperta ustalili, co powiedział swojemu politykowi. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W środę w trakcie posiedzenia Sejmu Jacek Protasiewicz ocenił, że na skutek działań rządu PiS bezpieczeństwo Polaków jest zagrożone. Dodał, że 11 listopada w Warszawie nacjonaliści zorganizują niebezpieczny marsz z okazji obchodów stulecia niepodległości. 

Poseł PiS Dominik Tarczyński zawnioskował o ukaranie wypowiadającego się wcześniej Protasiewicza, nazywając go przy okazji „idiotą”. – W ramach posiedzenia Sejmu, teraz ten idiota obraził Polaków, mówiąc o nich, że są rasistami. Polacy, dumni Polacy, którzy będą szli w marszu, to nie są ani rasiści, ani faszyści, a ten idiota od dwóch winek na niemieckim lotnisku obraził Polaków – mówił Tarczyński.

Zobacz także

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Tarczyńskiego przywołuje do siebie prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Dziennikarze Wirtualnej Polski wraz z ekspertem od czytania z ruchu warg przeanalizowali wypowiedź prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Z ust Jarosława Kaczyńskiego padły równie mocne słowa! 

„Po cholerę pan takie rzeczy robi? Po cholerę używa pan takich słów? Niech Pan wraca na miejsce” – miał powiedzieć do Tarczyńskiego Jarosław Kaczyński. Poseł PiS posłusznie wrócił do sejmowej ławy. 

RadioZET.pl/Wirtualna Polska/DG