Zamknij

34-latek wykorzystywał seksualnie 7-latkę. Zamykał ją w łazience

Redakcja
25.03.2018 12:51
Gwałt
fot. Shutterstock.com

34-letni mieszkaniec Kalisza zamykał się z 7-latką w łazience i wykorzystywał ją seksualnie. Mężczyzna znęcał się też nad nią i 4-letnim chłopcem. Prokuratura postawiła zarzuty 34-latkowi. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak ustalili śledczy, 34-latek zamykał się z dziewczynką w łazience. Jej dramat trwał przez kilka miesięcy, od sierpnia 2016 roku do stycznia 2017 roku.

W oparciu o zgromadzony materiał dowodowy, w tym opinie powołanych w sprawie biegłych prokurator, zarzucił mężczyźnie, że w okresie pomiędzy sierpniem 2016 r. a styczniem 2017 r. w Kaliszu wykorzystując nieporadność pokrzywdzonej z uwagi na jej wiek, pozbawiał ją wolności poprzez zamykanie w łazience, a następnie dopuszczał się względem niej zachowań o charakterze seksualnym — powiedział w rozmowie z TVN24 rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler.

Mężczyźnie postawiono cztery zarzuty. Oprócz dopuszczenia się przestępstwa o charakterze seksualnym wobec 7-latki 34-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad małoletnią. Mężczyzna odmawiał dziewczynce jedzenia, palił jej zabawki, straszył domem dziecka i bił.

Zobacz także

34-latkowi grozi kara 12 lat więzienia. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

RadioZET.pl/TVN24/DG 

C