Zamknij

Ciało mężczyzny znalezione obok urzędu skarbowego. Policja ma podejrzenia, ale czeka na sekcję zwłok

Redakcja
19.02.2019 13:12
Policja
fot. Piotr Jedzura/Reporter/East News

Ciało niezidentyfikowanego mężczyzny znaleziono na niezagospodarowanym terenie za kaliskim urzędem skarbowym. Śledczy wstrzymują się z podawaniem szczegółowych informacji do momentu otrzymania wyników sekcji zwłok. 

Odkrycia dokonano – o czym donosi lokalny portal „Fakty Kaliskie” – 17 lutego na niezagospodarowanym terenie za Pierwszym Urzędem Skarbowym w Kaliszu. Nie zostało jednak oficjalnie podane do wiadomości, kim był mężczyzna. Śledczy czekają bowiem na wyniki sekcji zwłok zaplanowanej na 21 lutego.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

– Mężczyzna miał przy sobie pewne dokumenty, które wskazują na jego tożsamość, ale musimy mieć całkowitą pewność. Stąd konieczność pobrania próbek – powiedział w rozmowie z „Faktami Kaliskimi” Maciej Meler rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. To właśnie ta jednostka prowadzi śledztwo w tej sprawie. 

Zobacz także

– Na ciele nie stwierdzono widocznych obrażeń, ale stan zwłok nie pozwolił na określenie wstępnej przyczyny zgonu – dodał. Jak podaje serwis, ciało znalazł przypadkowy przechodzień. 

RadioZET.pl/Fakty Kaliskie/MP

C