Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ciało mężczyzny znalezione obok urzędu skarbowego. Policja ma podejrzenia, ale czeka na sekcję zwłok

19.02.2019 13:12
xxx wiadomosci

Ciało niezidentyfikowanego mężczyzny znaleziono na niezagospodarowanym terenie za kaliskim urzędem skarbowym. Śledczy wstrzymują się z podawaniem szczegółowych informacji do momentu otrzymania wyników sekcji zwłok. 

Policja fot. Piotr Jedzura/Reporter/East News

Odkrycia dokonano – o czym donosi lokalny portal „Fakty Kaliskie” – 17 lutego na niezagospodarowanym terenie za Pierwszym Urzędem Skarbowym w Kaliszu. Nie zostało jednak oficjalnie podane do wiadomości, kim był mężczyzna. Śledczy czekają bowiem na wyniki sekcji zwłok zaplanowanej na 21 lutego.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

– Mężczyzna miał przy sobie pewne dokumenty, które wskazują na jego tożsamość, ale musimy mieć całkowitą pewność. Stąd konieczność pobrania próbek – powiedział w rozmowie z „Faktami Kaliskimi” Maciej Meler rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. To właśnie ta jednostka prowadzi śledztwo w tej sprawie. 

– Na ciele nie stwierdzono widocznych obrażeń, ale stan zwłok nie pozwolił na określenie wstępnej przyczyny zgonu – dodał. Jak podaje serwis, ciało znalazł przypadkowy przechodzień. 

RadioZET.pl/Fakty Kaliskie/MP

Oceń