Makabryczne odkrycie w ogródku działkowym. Znaleziono zwłoki mężczyzny

17.10.2019 09:08
Makabryczne odkrycie w ogródku działkowym. Znaleziono zwłoki mężczyzny
fot. Damian Klamka/East News

Zwłoki 35-letniego mężczyzny znaleziono w altance jednego z kaliskich ogródków działkowych. Policja ustala teraz tożsamość denata, a także przyczyny i dokładne okoliczności jego śmierci. 

O sprawie jako pierwszy poinformował lokalny portal kalisz24.info. Według dziennikarskich ustaleń ciało 35-letniego mężczyzny znaleziono we wtorek wieczorem w altance jednego z ogródków działkowych przy ul. Złotej w Kaliszu. Znajdowało się w stanie rozkładu. 

Zobacz także

– Funkcjonariusze interweniowali na terenie ogródków działkowych w środę wieczorem. W jednej z drewnianych altanek ujawniono ciało mężczyzny. Na chwilę obecną nie wiemy, kim był denat. Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów – osoba ta uznana została jako NN. Niewykluczone, że mężczyzna był osobą bezdomną, która koczowała w tym miejscu – powiedziała w rozmowie z kalisz24.info asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Teraz trwa ustalanie przyczyn oraz dokładnych okoliczności śmierci denata, choć na razie nie wykluczono udziału osób trzecich. Jego ciało zostanie poddane sekcji zwłok. Policja zatrzymała także znajdującego się w pobliżu innego 35-latka, który w momencie ujęcia był nietrzeźwy. 

Zobacz także

RadioZET.pl/kalisz24.info