Zamknij

Tragiczne odkrycie w jednym z mieszkań. Znaleziono zwłoki kobiety

Redakcja
25.04.2019 11:43
Tragiczne odkrycie w jednym z mieszkań. Znaleziono zwłoki kobiety
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

O dramatycznym znalezisku poinformował portal Kalisz24INFO. W środę, w jednym z mieszkań przy ulicy Czaszkowskiej w Kaliszu około godziny 17.00 odkryto zwłoki kobiety.

Zobacz także

Na miejscu zdarzenia pojawił się prokurator. Teren, na którym znaleziono zmarłą, został objęty działaniami policji i techników kryminalnych z kaliskiej Komendy Głównej.

Zobacz także

Zwłoki 32-latki znalazł w mieszkaniu jej znajomy. To właśnie on powiadomił służby o przerażającym odkryciu. Kobieta przebywała w lokalu, należącym do niego. Taką informację przekazał portalowi kalisz.naszemiasto.pl podkomisarz Witold Woźniak z zespołu prasowego KMP w Kaliszu.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich

Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok i przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej. Miała ona zostać przeprowadzona w czwartek. Lekarz, który także uczestniczył w czynnościach na miejscu zgłoszenia, wstępnie wykluczył udział osób trzecich.

Zobacz także

- Zlecono też badania fizykochemiczne na zawartość w organizmie substancje psychoaktywnych i alkoholu – mówił dziennikarzom naszemiasto.pl Maciej Maler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Na razie, nieznane są szczegóły sprawy. Policja nie udzieliła lokalnym mediom szerszych informacji.

Jak informują portale epoznan.pl i Kalisz24INFO, więcej informacji ma pojawić się wkrótce.

RadioZET/ Kalisz24INFO/epoznan.pl/kalisz.naszemiasto.pl