Zamknij

Tragiczny pożar domu. W płomieniach zginęły trzy osoby

23.01.2022 12:34
Kałków. W pożarze domu zginęły trzy osoby
fot. Wojciech Artyniew/East News, zdj. ilustracyjne

Trzy osoby zginęły pożarze domu jednorodzinnego w Kałkowie w pow. starachowickim (woj. świętokrzyskie). – Tożsamość jednej z nich na razie nie jest znana – poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach mł. asp. Paweł Kusiak.

Tragiczny pożar domu wydarzył się w niedzielę 23 stycznia o poranku. Informacja o płonącym budynku wpłynęła do służb w niedzielę około godziny 8.

Po dojechaniu strażaków na miejsce okazało się, że płonie jednorodzinny, dwupiętrowy budynek mieszkalny.

Kałków. Trzy osoby zginęły w pożarze domu

- Dwie osoby, 73-latek i 49-latek zostali wyciągnięci przez strażaków z tego domu i reanimowani na zewnątrz. Niestety, lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon obydwu mężczyzn – powiedział PAP Kusiak.

W budynku strażacy znaleźli jeszcze zwęglone zwłoki. Tożsamość tej osoby nie jest znana. – Na miejscu cały czas pracują nasi funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora – zaznaczył.

Jak przekazał PAP oficer dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa, pożar wybuchł w dwupiętrowym budynku murowanym. Spłonęło całe wnętrze domu. W działaniach brało udział siedem zastępów straży, około 25 strażaków. Przyczyny pożaru na razie nie są znane.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Wiktor Dziarmaga

C