Zamknij

Spłonął dom gwiazdora disco polo. Stracił cały dobytek

Redakcja
19.05.2019 19:07
Spłonął dom gwiazdora disco polo. Stracił cały dobytek
fot. OSP Wojaszówka

Pożar domu gwiazdora disco polo w województwie podkarpackim. Przyczyną pojawienia się ognia był najprawdopodobniej nieszczelny piecyk. Kamil Kevin Suski stracił dobytek całego życia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragicznego pożaru domu w miejscowości Przybówka doszło w czwartek, 16 maja. Kamil Kevin Suski - wokalista disco polo, stracił dobytek całego życia. Jak podaje portal krosno112.pl, spaleniu uległo całe wyposażenie domu. Strażacy walczyli z ogniem przez godzinę. 

Dom Kamila Suskiego był znany w całej Polsce z efektownych bożonarodzeniowych dekoracji. Budynek przyozdabiano około 50 tys. lampek choinkowych. 

Pożar domu gwiazdora disco polo. Ruszyła internetowa zbiórka 

Członkowie zespołu Rompey utworzyli w popularnym serwisie zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy na pomoc Kamilowi. 

Dzisiaj w jego życiu zdarzyła się straszna tragedia - podczas pożaru jego domu stracił praktycznie cały dobytek. Nie ukrywamy że pomiędzy nami były i dobre i złe chwile jednak teraz, nie chcemy być obojętni na jego los - ogromnie prosimy  o wsparcie choćby najmniejszą kwotą

Rompey

Gwiazdor disco polo otrzyma również pomocą finansową od wójta gminy Wojaszówka. - Uruchomiliśmy już pełne procedury administracyjne w celu pomocy pogorzelcom - powiedział Sławomir Stefański. 

RadioZET.pl/krosno112.pl