Zamknij

Pożar motorówki, na pokładzie trójka dzieci. Na miejscu karetka wodna

19.07.2020 11:41
Pożar motorówki, na pokładzie trójka dzieci. Na miejscu karetka wodna
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Pożar motorówki na Narwii w miejscowości Karniewek (województwo mazowieckie), na pokładzie trójka dzieci i dwie osoby dorosłe. Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem. Jedna osoba została poparzona i trafiła do szpitala.

Pożar motorówki na Narwii w miejscowości Karniewek (powiat pułtuski, województwo mazowieckie). O zdarzeniu poinformowali na Facebooku funkcjonariusze legionowskiego WOPR. W sobotę doszło do pożaru motorówki na Narwii, którą płynęły dwie osoby dorosłe oraz trójka dzieci.

O godz. 11:45 otrzymaliśmy zgłoszenie o palącej się łodzi na rzecze Narwi w miejscowości Karniewek. Ratownik dyżurny LWOPR natychmiast zadysponował załogę interwencyjną 201 oraz załogę ze sprzętem gaśniczym 210 i poinformował o zdarzeniu Pułtuskie WOPR oraz Państwową Straż Pożarną

- przekazało Legionowskie WOPR.

Pożar motorówki na rzece, na pokładzie trójka dzieci

Zobacz także

Jak informują ratownicy, w wyniku pożaru poparzona została jedna osoba. W sieci opublikowano zdjęcia z akcji.

Zobacz także

Po dotarciu na miejsce załoga 201 przystąpiła do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym, a załoga 210 do gaszenia pożaru. Chwilę później na miejsce dotarła karetka wodna. Na łodzi znajdowało się 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci), 1 osoba została przetransportowana do szpitala. Łódź została ugaszona przez załogę 210

- czytamy w komunikacie.

karniewek1
karniewek2

fot. Legionowskie WOPR/Facebook

Zobacz także

"Dziękujemy za wspólną akcję ratunkową Zespołom: WOPR Pułtusk, PSP i Karetki Wodnej. Serdecznie gratulujemy bohaterskiej postawy Poszkodowanej, która uratowała dzieci znajdujące się w kabinie palącej się łódki" – napisali na końcu ratownicy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET/Legionowskie WOPR/Facebook