Żona byłego radnego PiS zaproszona do telewizji. Tak potoczyły się jej losy

Redakcja
27.02.2018 23:27
Żona byłego radnego PiS zaproszona do telewizji. Tak potoczyły się jej losy
fot. Archiwum RadioZET.pl + Facebook

Żona byłego radnego PiS przez wiele lat przeżywała koszmar we własnym domu. Rafał P. znęcał się nad nią do czasu, aż kobieta nagrała go i opublikowała wszystko w sieci. Jak potoczyły się losy Karoliny Piaseckiej? Opowiedziała o tym w „Dzień Dobry TVN”.

Mąż sadysta usłyszał zarzuty znęcania się, a żona odeszła od niego. Były bydgoski samorządowiec odpowie przed sądem na zarzuty znęcania się nad Karoliną Piasecką i dziećmi. Kobieta w wywiadzie z mediami mówiła, że trwało to aż 10 lat.

10 lat gehenny w domowym zaciszu

Gdy Karolina Piasecka opublikowała nagranie będące dowodem gehenny, którą przeżywa w rodzinnym domu, o sprawie zrobiło się głośno. Dramatyczny zapis znęcania się nad żoną usłyszały setki tysięcy ludzi. To był początek końca Rafała P.  

Okazało się, że dzielna kobieta zdobyła się na odwagę i odeszła od męża sadysty. Przeprowadziła się wraz z córkami do Warszawy, wystąpiła o rozwód i ostatnio została nawet zaproszona do studia „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała, jak potoczyły się jej losy.

Zobacz także

Zaproszenie do telewizji

Rok po dramatycznych wydarzeniach Karolina Piasecka ma się dobrze. W telewizyjnym programie była uśmiechnięta i pełna energii. — Podstawową rzeczą, która się zmieniła to to, że mogę się wreszcie wyspać. Kiedyś nie wiedziałam, czy spokojnie zasnę. Teraz jestem wypoczęta. Staram się żyć samodzielnie. Cieszę się życiem i wiem, że było warto to wszystko zmienić. [...] Przez wiele lat wierzyłam, że muszę w tym tkwić, a moje cierpienie przechodziło na córki, były niespokojne, płaczliwe. Były przerażone tym, jak zachowuje się ojciec — mówiła, dodając, że w końcu odzyskała radość życia.

Zobacz także

RadioZET.pl/TVN/Fakt24/strz