Zamknij

Tragiczny finał poszukiwań 27-latki. Znaleziono ciało, śledczy zatrzymali męża kobiety

31.08.2021 09:49
Karolina W. z Częstochowy
fot. Policja

Tragiczny finał miały poszukiwania zaginionej 28 sierpnia 27-letniej mieszkanki Częstochowy – policja odnalazła jej zwłoki. Zatrzymano i przesłuchano męża zmarłej. Zarządzono sekcję zwłok, by ustalić przyczynę jej zgonu.

27-letnia Karolina z Częstochowy nie żyje. Policja poszukiwała kobiety od soboty. W komunikacie podano, że wyszła z domu wcześnie rano, a potem nie nawiązała już kontaktu z rodziną. Informację o zaginięciu 27-latki i jej wizerunek przekazano mediom.

W poniedziałek policja znalazła ciało poszukiwanej na terenie nieużytków rolnych w miejscowości Kamyk w powiecie kłobuckim. Kobieta osierociła dwójkę dzieci.

Karolina z Częstochowy nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań 27-latki

Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Północ wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Policja zatrzymała męża 27-latki.

Prokurator Tomasz Ozimek z częstochowskiej Prokuratury Okręgowej w Częstochowie poinformował we wtorek PAP, że rozpoczęte jeszcze w poniedziałek przesłuchanie zatrzymanego mężczyzny trwało do późnych godzin nocnych. Dalsze ustalenia śledztwa mają być znane w ciągu dnia.

RadioZET.pl/PAP - Anna Gumułka/oprac. AK