Zamknij

Kilka osób nie żyje, w tym 16-letnie dziecko. Tragedia na Kaszubach

21.06.2020 21:12
Kilka osób nie żyje, w tym 16-letnie dziecko. Tragedia na Kaszubach
fot. GERARD/REPORTER

Makabryczny wypadek na Pomorzu. Nie żyją 3 osoby,w  tym 16-letnia dziewczyna - informuje policja. Na miejscu zdarzenia jest prokurator.

Śmiertelny wypadek na Kaszubach.Trzy osoby zginęły, a siedem zostało rannych po zderzeniu trzech aut w Borczu na trasie Żukowo - Kościerzyna w województwie pomorskim. Droga krajowa nr 20 jest całkowicie zablokowana.

Jak powiedział w niedzielę wieczorem dyżurny operacyjny Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Gdańsku, w wypadku brały udział trzy samochody: volkswagen, volvo i dostawczy mercedes.

Zobacz także

Auta zderzyły się kilka minut po godzinie 19.00 na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Borcz na trasie Żukowo - Kartuzy.

W wypadku zginęła kobieta, mężczyzna i 16-letnia dziewczyna. Akcją ratowniczą na miejscu kieruje komendant powiatowy z Kartuz

 - powiedział dyżurny operacyjny KWPSP w Gdańsku.

Śmiertelny wypadek. Nie żyją 3 osoby,w  tym 16-latka

Po wypadku siedem osób zostało rannych. Jedynie jedna osoba biorąca udział w zdarzeniu nie została hospitalizowana. Wszyscy ranni zostali przewiezieni do okolicznych szpitali.

Zobacz także

Na miejscu wypadku są zarówno zawodowe jednostki straży pożarnej, jak i ochotnicy z pobliskich miejscowości.

Zobacz także

Droga krajowa nr 20 jest całkowicie zablokowana. Policja wyznacza objazd: Egiertowo - Kartuzy - Żukowo. Blokada może potrwać cztery godziny. Czynności na miejscu wykonuje policja i prokurator.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP