Zamknij

Nie żyje młoda policjantka, osierociła sześcioletnich synków. "Odeszła na wieczną służbę"

Magdalena Barszczak
06.07.2022 10:16
Katarzyna Chomej
fot. Policja warmińsko-mazurska

Katarzyna Chomej nie żyje. O śmierci młodszej aspirant poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim, gdzie funkcjonariuszka pełniła służbę. Osierociła dwoje małych dzieci.

Katarzyna Chomej pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim. Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie oraz koleżanki i koledzy policjantki łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Katarzyna Chomej nie żyje. Policjantka zmarła po chorobie

Mł. asp. Katarzyna Chomej od 2011 r. pełniła służbę w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. Rok później kontynuowała pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim. Od początku była związana z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego.

"Służbę w Policji oraz spokój życia rodzinnego kilka lat temu przerwała ciężka choroba nowotworowa, z którą Kasia walczyła wspierana przez rodzinę i przyjaciół" - wspominają warmińsko-mazurscy policjanci.

Katarzyna Chomej zmarła wieczorem 4 lipca 2022 roku. "Odeszła na wieczną służbę, pozostawiając pogrążonego w żałobie męża (również policjanta), dwóch sześcioletnich synków, rodzinę, przyjaciół, kolegów i koleżanki". "Kasiu! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!" - żegnają policjantkę współpracownicy.

Zmarłą pożegnało kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie. "Łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, zapewniając wsparcie w tych trudnych chwilach" - czytamy na stronie policji.

Pogrzeb Katarzyny Chomej odbędzie się w piątek 8 lipca 2022 roku o godz. 10:30 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego na ul. Wiejskiej 113 w Lidzbarku Warmińskim.

RadioZET.pl

C