Zamknij

Nie żyje uwielbiana dyrektorka szkoły. "Robiła rzeczy niemożliwe"

14.01.2022 16:00
Katarzyna Kamieniecka
fot. Facebook.com/PascalWyszkow

Nie żyje Katarzyna Kamieniecka, dyrektorka szkoły Pascal w Wyszkowie. "Człowiek o ogromnym sercu, kobieta, która nigdy nikomu nie odmówiła pomocy" — wspominają koleżankę współpracownicy we wpisie zamieszczonym na profilu placówki. Miała 40 lat.

Katarzyna Kamieniecka zmarła w środę, 12 stycznia. Dyrektorka wyszkowskiego oddziału szkoły Pascal miała 40 lat. "Pani Kasia była w naszym oddziale od zawsze i na zawsze pozostanie wpisana w historię tej szkoły" - czytamy na Facebooku.

Nie żyje dyrektorka szkoły w Wyszkowie. "Nigdy nikomu nie odmówiła pomocy"

"Kochaną Panią Dyrektor Kasię Kamieniecką" koledzy ze szkoły wspominają jako "człowieka o ogromnym sercu". "Kobieta, która nigdy nikomu nie odmówiła pomocy, osoba, która robiła rzeczy niemożliwe" - napisali. "Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" - podsumowali wpis współpracownicy Katarzyny Kamienieckiej.

Jak informuje portal nowywyszkowiak.pl, Katarzyna Kamieniecka była kobietą czynu, zaangażowaną w wiele społecznych inicjatyw, m.in. wspieranie WOŚP. "Od lat kierowała wolontariuszami, którzy liczyli pieniądze zbierane podczas wyszkowskich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" - czytamy.

Działała także w Ochotniczej Straży Pożarnej jako wiceprezes OSP w Rybnie i sekretarz Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Wyszkowie. "Kasiu, ogień w naszych sercach do Ciebie nigdy nie zgaśnie, zawsze będziemy o Tobie pamiętali! Niech Bóg ma Cię w swojej opiece" - pożegnali zmarłą druhny i druhowie z Rybna, cytowani przez serwis nowywyszkowiak.pl. 

Pogrzeb Katarzyny Kamienieckiej odbędzie się 17 stycznia o godz. 13 w Kościele P.W. Świętej Rodziny w Wyszkowie.

RadioZET.pl/nowywyszkowiak.pl

C