Zamknij

Tłumy na Krakowskim Przedmieściu przywitały książęcą parę [WIDEO]

Redakcja
17.07.2017 18:01
Tłumy na Krakowskim Przedmieściu przywitały książęcą parę [WIDEO]
fot. RadioZET.pl

Na Krakowskie Przedmieście przyjechały tłumy, przez co nie każdemu było dane zobaczyć Kate i Williama, choć para książęca przechadzała się wśród ludzi, ściskała ich dłonie i rozdawała autografy.

Para książęcą Cambridge William i Kate, po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą oraz pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą w Pałacu Prezydenckim, udała się na spacer po Krakowskim Przedmieściu. William i Kate przejdą pod pomnik Adama Mickiewicza.

Na Krakowskim Przedmieściu brytyjskich gości witają tłumy warszawiaków i turystów, wiele osób trzyma brytyjskie oraz polskie chorągiewki. Księżna Kate i Agata Kornhauser-Duda otrzymały bukiety kwiatów od dzieci stojących przy Pałacu Prezydenckim. Obie pary rozmawiały również z dziećmi przez dłuższą chwilę.

Spotkanie z polską parą prezydencką było pierwszym punktem trzydniowej wizyty pary książęcej w Polsce - pierwszej w Europie Środkowo-Wschodniej i pierwszej poza krajami Wspólnoty Narodów, w której biorą udział ich dzieci, książę George i księżniczka Charlotta.

RadioZET.pl/maal