Zamknij

Znajdziesz nas także

Pobierz apkę Radia ZET

Czy rozpoznajesz te kobiety? Policja prosi o pomoc [FOTO]

Redakcja
06.01.2018 12:30
Czy rozpoznajesz te kobiety? Policja prosi o pomoc [FOTO]
fot. Śląska Policja

Katowiccy policjanci ustalają tożsamość i poszukują trzech młodych kobiet, które są podejrzewane o pobicie nastoletniej mieszkanki Siemianowic. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety na zdjęciach z monitoringu proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Katowic poszukują trzech kobiet podejrzanych o pobicie nastolatki. Zdarzenie miało miejsce 29 września ubiegłego roku przy ulicy Ściegiennego w katowickiej dzielnicy Józefowiec. Publikują zdjęcia kobiet, które dotkliwie pobiły nastoletnią mieszkankę Siemianowic Śląskich. Nasz reporter rozmawiał z funkcjonariuszami. 

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc po kilku miesiącach, ponieważ dopiero niedawno udało się uzyskać zdjęcia z zapisu kamer z lokalu w którym były podejrzane o pobicie. Zgodę na publikację wizerunków wydała prokuratura. Dlatego teraz zwracają się do osób, które znają te kobiety, albo świadków tego zdarzenia. Policjanci gwarantują anonimowość.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Katowicach ustalają tożsamość i poszukują trzech młodych kobiet, które są podejrzewane o pobicie nastoletniej mieszkanki Siemianowic. Do zdarzenia doszło 29 września 2017 roku na przystanku autobusowym „Józefowiec Ściegiennego 1” przy ul. Ściegiennego w Katowicach. Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu pobliskiego lokalu, gdzie wcześniej przebywały podejrzewane kobiety.

Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Katowicach. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet widocznych na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji II w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 36 50, 32 200 36 87 lub 112, email: kp2@katowice.ka.policja.gov.pl.

RadioZET.pl