Zamknij

Koszmar w Katowicach. Mężczyzna latami miał gwałcić córki byłej partnerki

10.02.2020 19:30
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Africa Studio/Shutterstock

O sprawie informuje Polsat News. 34-latek z Katowic w przedziale lat 2016-2020 miał wielokrotnie gwałcić małoletnie córki swojej byłej partnerki. O aktach pedofilii, których się dopuszczał, powiadomiła policję matka dzieci. Wszystko przez wiadomość sms, którą wysłał do jednej z dziewczynek.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak czytamy na portalu Polsat News, 34-letni mężczyzna dopuszczał się wielokrotnych gwałtów na dwóch, nieletnich córkach swojej partnerki. Do aktów przemocy seksualnej wobec dzieci dochodziło od 2016 do 2020 roku, w Katowicach. W czwartek (6 lutego) 34-latek został zatrzymany.

Zobacz także

W jego domu znaleziono też narkotyki

Krzywda wyrządzana dzieciom wyszła na jaw po tym, jak matka dziewczynek przeczytała wiadomości sms, które jej były partner wysłał jednej z córek. Ich treść wskazywała na fakt, że mogło dojść do poważnych przestępstw - pedofilii. Kobieta natychmiast zaalarmowała policję.

Zobacz także

Kiedy katowiccy funkcjonariusze wtargnęli w czwartek (6 lutego) do domu mężczyzny, znajdującego się poza Katowicami, 34-latek nie krył zaskoczenia najściem policji. Jak czytamy na polsatnews.pl, w jego domu policjanci zabezpieczyli również znaczne ilości marihuany.

Grozi mu kilkanaście lat więzienia

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, dotyczące znęcania się nad swoimi ofiarami, wielokrotnego gwałcenia nieletnich dziewczynek, pokazywania im materiałów pornograficznych a także posiadania dużej ilości nielegalnych środków psychoaktywnych. Grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Jak podaje Polsat News, 34-latek trafił również do aresztu tymczasowego.