Zamknij

Pijany mężczyzna chciał zgwałcić psa. Właścicielka opublikowała dramatyczne WIDEO

Redakcja
12.10.2018 18:06
Pijany mężczyzna chciał zgwałcić psa. Właścicielka opublikowała dramatyczne WIDEO
fot. Materiały prywatne

Pijany mężczyzna usiłować zgwałcić niewidomego psa. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Katowicach zaalarmowało o sprawie policję. Trwa śledztwo. Pierwsza informacja o tym bulwersującym fakcie pojawiła się w serwisie wykop.pl. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podaje ''Dziennik Zachodni'', do zdarzenia doszło na prywatnej posesji w katowickiej dzielnicy Janów. Moment, w którym pijany mężczyzna skradał się za psem i usiłować go zgwałcić, nagrały kamery monitoringu. 

O sprawie został poinformowany katowicki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Patrycja Wojtyczka w rozmowie z ''DZ'' zdradziła, że policja początkowo nie chciała przyjąć zgłoszenia.

- Policjanci nie chcieli obejrzeć płyty z nagrania z monitoringu z tego względu, że z posesji nic nie zniknęło, a zwierzęciu nic się nie stało. Dopiero po interwencji mediów policja zainteresowała się tym tematem - dodała.

Zobacz także

Pies ma 2,5 roku i od urodzenia jest niewidomy. Informacja o próbie gwałtu na zwierzęciu wzbudziła ogromne oburzenie w serwisie wykop.pl. Na szczęście zwierzęciu nic się nie stało. 

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/DG