Zamknij

Zwłoki mężczyzny z spalonej altanie. Zginęły też jego cztery psy

28.01.2020 14:11
Katowice
fot. Straż Pożarna (zdjęcie poglądowe)/Shutterstock

Zwłoki mężczyzny oraz jego cztery martwe psy znaleziono w spalonej altanie przy jednej z ulic w Katowicach. Przyczyny oraz okoliczności śmierci będą teraz wyjaśniane. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia, o którym informuje "Dziennik Zachodni", doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Strażacy ok. godz. 1:30 otrzymali zgłoszenie, że płonie altana przy ulicy Hadyny, na granicy Ligoty i osiedla Kokociniec w Katowicach. 

Zobacz także

Pięć zastępów straży pożarnej ugasiło pożar, ale niestety, okazało się nie tylko, że budynek doszczętnie spłonął, ale że w środku znaleziono zwłoki mieszkającego tam mężczyzny. Na domiar złego, w pożarze zginęły również cztery psy, które mieszkały z nim w altanie. 

Katowice
fot. Google Street View

Jak podaje "Dziennik Zachodni", przy ulicy Hadyny znajduje się zaledwie kilka domów (jednorodzinnych i wielorodzinnych), ale też parę altan. Ta, która spłonęła, była ostatnią zamieszkaną przez kogokolwiek. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz znajdowały się różne przedmioty, np. meble i wózki dziecięce. 

Zobacz także

Internauci wyrażają żal z powodu śmierci zmarłego w wyniku pożaru altany mężczyzny oraz jego zwierząt. Podkreślają, że był sympatycznym i niekonfliktowym człowiekiem. 

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni