Zamknij

Obława w Kędzierzynie-Koźlu. Z komisariatu zbiegł podejrzany

27.05.2020 18:04
Kędzierzyn-Koźle obława
fot. East News

Obława w Kędzierzynie-Koźlu. Jak podają lokalne media, z komisariatu policji uciekł 17-latek, podejrzany o udział w głośnej w mieście bójce na ulicy Targowej. Policja obstawiła drogi wylotowe z miasta, ściągnęła posiłki z Opola. Uciekiniera szukają psy tropiące.

Ucieczka z komisariatu w Kędzierzynie-Koźlu. Jak podała „Nowa Trybuna Opolska” i Radio Opole, z tutejszej jednostki policji uciekł 17-latek. Był w trakcie czynności.

Na mieście trwa policyjna obława. Zablokowane zostały drogi wylotowe, policja przygląda się osobom, które siedzą w samochodach. Prosi też o kontrolę bagażników.

Ucieczka z komisariatu. Zbiegł podejrzany o udział w bójce

Podejrzany o udział w bójce ma 17 lat. Z kopii nagrania monitoringu miejskiego wynika, że jeden z mężczyzn kopie innego w klatkę piersiową, a potem okłada leżącego pięściami. Jedna osoba ucierpiała.

Zobacz także

Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, potwierdziła w rozmowie z dziennikarzami, że trwają poszukiwania mężczyzny który „oddalił się z komisariatu”. Nie podała, że chodzi o opisywaną sprawę, niemniej lokalne media wiążą oba zdarzenia.

Były z nim wykonywane czynności do jednej ze spraw. Znamy jego tożsamość. Jego zatrzymanie to kwestia czasu

– przekazała NTo.pl rzecznika.

Zbiegły jest znany lokalnej policji, właśnie za sprawą wybryków i występków chuligańskich.

RadioZET.pl/Nto.pl/Radio Opole