Pijany wjechał w przystanek i zabił kobietę. Są dramatyczne nagrania z wypadku [WIDEO]

Redakcja
17.11.2017 12:00
Wypadek
fot. Facebook/TVP3 Kielce

Kierowca samochodu, który w środowe popołudnie spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym na przystanku w Kielcach, był pod wpływem alkoholu. W sieci pojawiły się także dramatyczne nagrania z tego zdarzenia.

O sprawie informowaliśmy już w środę. Po godz. 14 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Pijany 52-letni kierowca najpierw zjechał w zatoczkę, później skosił swoim terenowym BMW przystanek autobusowy. Staranował trzy kobiety. Wszystkie przetransportowano do szpitala, ale niestety jedna z nich nie przeżyła.

Zobacz także

Mężczyzna, jak wykazały badania, był pod wpływem alkoholu. Przesłuchano również dwoje pasażerów prowadzonego przez niego auta. 52-latkowi zostanie najprawdopodobniej postawiony zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym albo sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Towarzysząca mu dwójka również może usłyszeć zarzuty.

W internecie pojawiły się już makabryczne nagrania z miejsca wypadku - z rozpędzonym samochodem, który taranuje przystanek. Na pierwszym filmie widać jednego z pasażerów, który - jakby nigdy nic - wysiada z pojazdu i odchodzi na bok:

Na drugim materiale wideo widzimy z kolei m.in. matkę z dzieckiem, którym cudem udaje się uniknąć zderzenia z autem:

RadioZET.pl/wp.pl/PaO/MP