Zamknij

Strach przed pedofilem w Kielcach. Miał próbować wciągnąć w krzaki 10-latkę

13.10.2021 13:30
Plac zabaw - zdjęcie ilustracyjne
fot. Karol Makurat/REPORTER

Policjanci z Kielc sprawdzają doniesienia o pedofilu, który rzekomo napastuje dzieci pod jedną z tamtejszych szkół podstawowych. Na podstawie rysopisu wstępnie wytypowali już podejrzanego.

Policja otrzymała pod koniec ubiegłego tygodnia zgłoszenia od rodziców i dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 22 w Kielcach o pedofilu, który napastuje dzieci. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z pionu kryminalnego kieleckiej komendy policji.

Pedofil napastuje dzieci w Kielcach?

Funkcjonariusze wstępnie wytypowali już podejrzanego na podstawie rysopisu. – Mamy już takie wstępne informacje, o jakiej osobie jest mowa (…). Natomiast więcej szczegółów udzielać nie mogę, ponieważ są to czynności niejawne – powiedział w rozmowie z Radiem ZET rzecznik prasowy kieleckiej policji Karol Macek.

Do tej pory nikt nie złożył zawiadomienia o ataku, jakiego miał się dopuścić mężczyzna. Lokalne media informują, że próbował wciągnąć w krzaki 10-letnią dziewczynkę.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl