Zamknij

Tragedia na przejściu dla pieszych. Kobieta zginęła na miejscu

03.12.2021 22:27
Kielce
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Śmiertelny wypadek w Kielcach. Samochód osobowy, prowadzony przez 40-letniego kierowcę, potrącił na przejściu dla pieszych kobietę, która zginęła na miejscu. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na ul. Wojska Polskiego w Kielcach. Jak przekazał podkom. Karol Macek z tamtejszej Komendy Miejskiej Policji, "od strony Sukowa w kierunku centrum Kielc jechał hyundai prowadzony przez 40-letniego mężczyznę".  

Kielce. Wypadek na przejściu dla pieszych. Nie żyje kobieta

- Samochód potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę, która przechodziła z lewej na prawą stronę drogi. Potrącona piesza nie przeżyła wypadku. Kierowca pojazdu był trzeźwy - powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Na razie nie są znane personalia zmarłej kobiety. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP (J. Majewski)

C