Zamknij

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Kierowca uderzył w słup

Redakcja
03.02.2019 20:50
Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Kierowca uderzył w słup
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East news

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę rano, we Wrocławiu. 70-letni mężczyzna, kierujący autem dostawczym, uderzył w słup oświetleniowy. Miało to miejsce na ulicy Piłsudskiego.

O wypadku poinformowała wrocławska Gazeta Wyborcza.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W okolicach godziny 8.00 rano, na ulicy Piłsudskiego we Wrocławiu – w pobliżu hotelu Polonia – 70-latek , który kierował samochodem dostawczym wjechał w pobliski słup oświetleniowy. Informację o takim zdarzeniu podał dyżurny Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Zobacz także

Gazeta Wyborcza powołała się również na relację świadka wypadku, który opisał zdarzenie na portalu społecznościowym. "Pan z Volkswagena T4 z jakiejś cukierni jadąc od strony dworca zasłabł lub miał zawał, odbił w prawo gwałtownie kosząc słupki i zatrzymując się na słupie przy Żabce/Hotelu Polonia" - napisano w komentarzu.

"Nikt nie wyszedł, by pomóc"

Niestety, przybyli na miejsce członkowie ekipy ratunkowej nie mogli pomóc kierowcy. Stwierdzono jego śmierć na miejscu.

Zobacz także

Jak wstępnie ustalono, prawdopodobną przyczyną dramatu były okoliczności zdrowotne.

Zobacz także

- Prawdopodobną przyczyną był zawał serca – mówił w rozmowie z dziennikarzami gazety Dariusz Rajski, z miejskiej komendy policyjnej.

Zobacz także

Ponadto, świadek zdarzenia zwrócił uwagę na zachowanie osób postronnych. Jak sam podkreślił, od razu zadzwonił po pomoc. „Ze sklepu nikt nie wyszedł by pomóc ani nawet zobaczyć co się stało" – dodał.

RadioZET/wroclaw.wyborcza.pl/JZ