Zamknij

Kinga Duda apeluje do internautów o pomoc: Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Redakcja
02.09.2017 13:58
Kinga Duda apeluje do internautów o pomoc: Będę wdzięczna za wszelkie informacje
fot. ons.pl

Córka Andrzeja Dudy zaapelowała do internautów o pomoc w odnalezieniu zaginionej w Krakowie kotki. Na szczęście sprawa zakończyła się happy endem. Zwierzę całe i zdrowe wróciło do właścicielki. 

Kinga Duda w mediach społecznościowych zamieściła apel. Córka prezydenta RP mieszka na co dzień w Krakowie, gdzie studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. 22-latka poprosiła internautów o pomoc w odnalezieniu jej kotki. 

''W nocy na Białym Prądniku Wschód zaginęła moja ukochana kotka. Może być ranna, bo prawdopodobnie spadła / zeskoczyła z balkonu. Była burza, więc pewnie jest przestraszona i gdzieś się chowa. Będę wdzięczna za wszelkie informacje jeżeli ktoś ją widział. Jest ufnym kotem i kocha ludzi” – napisała Kinga Duda.

Finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Zwierzę odnalazło się u sąsiadki, która mieszka dwie klatki dalej. Kotka schowała się tam przed burzą. 

''Cinka odnaleziona! Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, udostępnianie posta i wszystkie wskazówki co do poszukiwań! Podobno chowała się w koszyku wiklinowym, a Pani dopiero teraz wróciła do domu i zadzwoniła” - napisała córka prezydenta Andrzeja Dudy. Przy okazji podziękowała za pomoc w poszukiwaniach swojego pupila.

RadioZET.pl/DG