Zamknij

Wjechał samochodem na czoło kombajnu. Wyszli cało z dramatycznego wypadku

11.08.2020 18:24
Wypadek, samochód wjechał w kombajn
fot. Kppsp.ostroda.pl

Dramatyczny wypadek w Kitnowie w woj. warmińsko-mazurskim. Samochód osobowy wjechał wprost pod kombajn. Kierowcy opuścili pojazdy samodzielnie, na szczęście skończyło się na niegroźnym urazie jednego z nich.

Wypadek w gminie Grunwald. Na miejsce przyjechali strażacy z jednostki w Ostródzie oraz ochotnicy z Gierzwałdu. Widok jaki zastali wyglądał przerażająco – auto osobowe wbiło się klinem pod ostrza kombajnu.

Kierowcy auta osobowego i kombajnu mogą mówić jednak o wielkim szczęściu - obaj wyszli ze zderzenia bez poważniejszych urazów.

Samochód wjechał na czoło kombajnu. Kierowca osobówki lekko ucierpiał

Zobacz także

Strażacy na miejscu zdarzenia zastali wbity pod heder kombajnu samochód osobowy. Okazało się, że podróżujący nim dwaj mężczyźni samodzielnie wydostali się z pojazdu. Kierowca uskarżał się na dolegliwości bólowe kręgosłupa

- relacjonował Grzegorz Różański, ze straży pożarnej w Ostródzie.

ostroda kombajn (1)
fot. Kppsp.ostroda.pl/

Kierowca osobówki trafił na badania do szpitala. Pasażer jego pojazdu i kombajnista nie odnieśli ran ani urazów. W kontekście wzmożonych prac przy żniwach apelujemy o rozwagę, zarówno do kierowców aut osobowych, jak i rolników operujących w kombajnach i ciągnikach.

Zobacz także

RadioZET.pl/ Kppsp.ostroda.pl/