Klient wrocławskiej restauracji KFC pokazał, co znalazł wewnątrz dania. "Ręce opadają"

Redakcja
17.11.2017 17:34
Klient wrocławskiej restauracji KFC pokazał, co znalazł wewnątrz dania. "Ręce opadają"
fot. East News

Klient jednej z wrocławskich restauracji KFC opublikował na Facebooku zdjęcie potrawy z nietypowym dodatkiem wewnątrz dania. – Kfc nie mam nawet słów, żeby opisać to co dostałem – pisał, pokazując metalową śrubę, której omal nie połknął.

Zagłosuj

Przytrafiło ci się kiedyś coś podobnego w restauracji?

Liczba głosów:

Zdjęcie dania ze stalowym dodatkiem klient opublikował na facebookowym profilu restauracji. – Kfc nie mam nawet słów, żeby opisać to co dostałem extra do qurrito. Na żart to raczej nie wyglada, pytanie co by się stało jakbym w czas się nie zorientował – pisał pan Krzysztof.

Śruba w daniu w KFC

Internauci przyglądający się zdjęciu na Facebooku sugerowali, że klient sam położył śrubę przy daniu. Okazuje się jednak, że „obsługa lokalu przy ul. Bradzkiej we Wrocławiu potwierdziła mu, że śruby brakuje w grillu, na którym przygotowywane są potrawy” – czytamy w artykule Wirtualnej Polski.

Restauracja przeprosiła

Przedstawiciele restauracji przeprosili już za zaistniałą sytuację. – Mamy szereg procedur, które mają zapobiegać niechcianym sytuacjom, jednak czasem dochodzi do niespodziewanych zdarzeń. Bardzo przepraszamy klienta za to, co się wydarzyło. Zwróciliśmy mu pieniądze i pozostajemy w kontakcie, bo chcielibyśmy mu jeszcze jakoś zadośćuczynić, żeby nie nie miał z naszą restauracją jedynie przykrych skojarzeń – mówiła Iwona Sacherman z firmy Am Rest, która zarządza lokalem sieci KFC.

kfc zdj.
fot. Facebook

RadioZET.pl/Wp.pl/strz