Zamknij

Klientka wywabiła w Biedronce kasjerkę i ukradła Świeżaki za prawie 1000 zł

Redakcja
01.10.2017 12:00
Klientka wywabiła w Biedronce kasjerkę i ukradła Świeżaki za prawie 1000 zł
fot. Archiwum RadioZET.pl

Na warszawskim Wilanowie klientka wywabiła podstępem pracownicę Biedronki, chowając w swojej torbie rolkę naklejek z Gangu Świeżaków o wartości 912 złotych. 47-latka może teraz sama stać się „świeżakiem” w więziennej celi, bo wpadła w ręce policji i grozi jej nawet do 5 lat więzienia.

Niecodzienna kradzież w stolicy. 47-letnia Agata C. była tak wielką fanką popularnych maskotek z Biedronki, że robiąc zamieszanie przy kasie, wywabiła pracownicę, aby poszła po kierownika i wykorzystując moment schowała do swojej torby całą rolkę cennych w niektórych kręgach naklejek.

Kradzież naklejek

Złodziejka miała pecha, bo zanim wymieniła świeżo skradzione naklejki na Gang Świeżaków, złapał ją na gorącym uczynku ochroniarz sklepu. Z racji, że wartość naklejek wyceniona została na 912 złotych – bo tyle kosztują maskotki, jakie można byłoby za naklejki wymienić, kobiecie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Zagłosuj

Robisz zakupy w Biedronce?

Liczba głosów:

Do 5 lat więzienia

Jeronimo Martins chyba nie spodziewało się, że ich maskotki w kształcie warzyw i owoców zrobią aż taką furorę, że tego typu wydarzenia będą miały miejsce.

Świeżaki robią furorę wśród klientów Biedronki:

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta.pl/strz