Zamknij

Pedofil kusił czekoladą dwie 8-latki. ''Najpierw pukał do drzwi''

16.05.2019 13:06
Pedofil kusił czekoladą dwie 8-latki. ''Najpierw pukał do drzwi''
fot. Shutterstock

65-letni mężczyzna, podejrzany o składnia propozycji seksualnych dwóm 8-letnim dziewczynkom, został zatrzymany przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku (Dolnośląskie). Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Mężczyzna został zatrzymany w jednej z miejscowości powiatu kłodzkiego. 65-latek składał propozycje seksualne dwóm 8–letnim dziewczynkom. 

Najpierw pukał do drzwi mieszkania w budynku wielorodzinnym, a następnie przez nie składał propozycje seksualne i zapraszał do swojego mieszkania oferując czekoladę

Wioletta Matuszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

Dzieci nie wpuścił mężczyzny do domu, a o zdarzeniu opowiedziały swojej matce, ta zaś poinformowała policję. Mężczyzna został zatrzymany przez kłodzkich funkcjonariuszy i osadzony w policyjnym areszcie. 

Zobacz także

Prokurator postawił podejrzanemu zarzut usiłowania doprowadzenia małoletnich poniżej 15. roku życia do obcowania płciowego. Decyzją sądu 65-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Tomasz Sekielski - autor filmu ''Tylko nie mów nikomu'' będzie gościem Justyny Dżbik-Kluge w czwartkowym programie ''Halo ZET''. Start audycji o godzinie 21:00. 

RadioZET.pl/PAP