Zamknij

Tragiczny finał domowej imprezy. Młoda kobieta zmarła, bo nikt jej nie pomógł

29.06.2022 13:46
Policja
fot. Shutterstock/DarSzach/Zdjęcie ilustracyjne

Impreza w jednej z miejscowości powiatu kluczborskiego skończyła się śmiercią 37-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w czerwcu. Leżącą na podłodze kobietę znalazł rano jej partner. 37-latka nie oddychała, więc wezwał pogotowie. Niestety kobiety nie udało się uratować.

18 czerwca młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 22 lat zorganizowali w domu 37-latki “zawody w piciu alkoholu” - podała Komenda Powiatowej Policji w Kluczborku. Młodzi mężczyźni przynieśli ze sobą alkohol – kilka butelek wina. Policja w Kluczborku ustaliła, że alkohol w bardzo krótkim czasie wypiła 37-latka. “Całe tragiczne zdarzenie nagrane zostało przez uczestników patoimprezy na telefony komórkowe” - przekazała policja.

W wyniku najprawdopodobniej szybkiego spożycia dużej ilości alkoholu 37-latka, dławiąc się wymiocinami, straciła przytomność. Podejrzanym zarzuca się, że nieprzytomną kobietę zostawili w domu, w żaden sposób nie udzielając jej pomocy. Policja poinformowała, że zebrane dowody pozwoliły postawić zarzuty wszystkim uczestnikom imprezy.

Kluczbork. Impreza skoczyła się śmiercią 37-latki

Kluczborski sąd, na wniosek prokuratury, aresztował na 3 miesiące 22-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego. Mężczyzna podejrzany jest o zorganizowanie “zawodów w piciu alkoholu”. Pozostali podejrzani objęci są nadzorem policji. 

Policjanci przesłuchali łącznie sześciu mężczyzn, mieszkańców powiatu kluczborskiego, oleskiego oraz opolskiego. Dwóch z nich odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci, reszta podejrzanych odpowie za nieudzielenie pomocy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP w Kluczborku

C