Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bestialsko powiesił psa. Fundacja oferuje nagrodę za wskazanie sprawcy

12.01.2018 19:08
xxx wiadomosci

W lesie między Rodakami i Chechłem nieznani sprawcy zabili psa. Zwierzę zostało powieszone. Fundacja "LPM" oferuje nagrodę za wskazanie winnych.

Bestialsko powiesił psa. Fundacja oferuje nagrodę za wskazanie sprawcy fot. Pixabay (Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu)

- Nasza organizacja przekaże 1000 zł nagrody osobie która przekaże informacje dotyczące personaliów sprawcy lub sprawców. Jeśli masz wiedzę na temat zdarzenia napisz do nas, gwarantujemy ci anonimowość. Jeśli nie boisz się zeznawać możesz też skontaktować się z Komisariatem Policji w Kluczach zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Klucze - informuje Fundacja "Ludzie Przeciw Myśliwym".

Zagłosuj

Jesteś za surowym karaniem przemocy wobec zwierząt?

W tej sprawie można także kontaktować się z policjantami z Kluczy pod numerem 660625063.

- Pies w przeciwieństwie do człowieka nie umiera przez powieszenie w 3 czy 4 minuty. U człowieka powieszenie za szyję powoduje przerwanie rdzenia kręgowego i stosunkowo szybką śmierć. W przypadku psów jest inaczej. Pies ma taką budowę kręgosłupa że jego powieszenie nie przerywa rdzenia, powieszony pies dusi się przez ucisk drutu czy sznurka na szyję, trwa to około 20 min. - przekonuje w komunikacie fundacja.

Zrzut ekranu 2018-01-13 o 01.37.01

RadioZET.pl/maal

Oceń