Zamknij

Kolejna walka w Lidlu. Tym razem obiektem pożądania kuchenny robot [WIDEO]

Redakcja
03.04.2017 21:21
Lidl
fot. Wikipedia.org

Prawdziwym hitem staje się jeden z opublikowanych filmików na YouTube. Pokazuje on sytuację, do jakiej doszło w czwartek w krakowskim Lidlu. Dwójka klientów dyskontu dzielnie walczyła o wielofunkcyjne urządzenie do kuchni. Sprzeczka zakończyła się prawie bójką!

W miniony czwartek, jeden z krakowskich Lidlów oferował wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, którego cena wynosi 888 złotych. Nie pomylił się ten, który przypuszczał, że w dyskoncie po raz kolejny dojdzie do ekstremalnych scen. Podobne przypadki miały miejsce w przeszłości. Klienci toczyli już bitwy o świątecznego karpia lub Crocsy.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

Zeszłotygodniowe zdarzenie zarejestrował i opublikował w sieci jeden ze świadków. Na nagraniu widzimy, jak kobieta zawzięcie trzyma się opakowania z urządzeniem i nie pozwala go wyrwać drugiemu mężczyźnie. Klientka krzyczy: ,,Nie dam, błagam Pana!''. Po chwili oboje padają na ziemie. Do akcji wkracza ochroniarz sklepu, który rozstrzyga spór. W ostateczności urządzenie miało trafić w ręce zdesperowanej kobiety.

RadioZET.pl/DG