Zamknij

Kolizja radiowozu i samochodów kancelarii prezydenta. Jechali na sygnale

Redakcja
08.12.2017 18:15

W Pułtusku doszło do kolizji radiowozu i dwóch samochodów z kancelarii prezydenta. Jak podała policja, chodziło o przejazd szkoleniowy tych trzech pojazdów, które jechały w kolumnie, z użyciem sygnałów dźwiękowych i błyskowych. Pierwsze doniesienia mówią, że nikt nie został ranny.

Kolizja radiowozu i samochodów kancelarii prezydenta. Jechali na sygnale
fot. Archiwum RadioZET.pl

 

Samochodami, które uczestniczyły w kolizji, nie jechali przedstawiciele rządu. – Dwoma samochodami z Kancelarii Prezydenta RP kierowały osoby cywilne, zaś pojazdem sprawcy – powiedziała Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku sierż. szt. Milena Kopczyńska w rozmowie z PAP.

Wszyscy jechali na sygnale

Kolizja miała miejsce nieopodal skrzyżowania ulic Daszyńskiego i Mickiewicza w Pułtusku.  – Wszystkie trzy pojazdy, które uczestniczyły w zdarzeniu, jechały w kolumnie i był to przejazd szkoleniowy, samochody jechały z użyciem sygnałów dźwiękowych i błyskowych – mówi Kopczyńska.

Nikt nie ucierpiał

Najważniejszą informacją jest jednak to, że w zdarzeniu nikomu nie stała się krzywda, a policjanci wraz z prokuratorem po oględzinach pojazdów i przesłuchaniu kierowców, zwolnili ich.

Jedna z wielu kolizji rządowej limuzyny w Polsce:

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/strz