Kolizja samochodu BOR w Warszawie. Jechali na sygnale

Redakcja
18.07.2017 14:43
Kolizja samochodu BOR w Warszawie. Jechali na sygnale
fot. Archiwum Radia ZET

Kolejna kolizja rządowej limuzyny. Audi Biura Ochrony Rządu zderzyło się z osobowym fordem na rondzie Waszyngtona w Warszawie. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

We wtorek około godz. 12. Audi BOR-u jechało od strony mostu Poniatowskiego, w kierunku ronda Wiatraczna w Warszawie. Na środku ronda Waszyngtona pojazd otwierający kolumnę uderzył w osobowego forda.

Wypadek na rondzie

Najnowsze informacje mówią o tym, że obyło się bez rannych. – W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Zderzył się samochód z kolumny, ale nie ten z osobą ochranianą. Obaj kierowcy byli trzeźwi, na miejscu pracują policjanci, którzy badają okoliczności zdarzenia – komentował asp. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Biuro Ochrony Rządu skomentowało już incydent na drodze. – Nasz samochód obtarł się z autem jadącym w tym samym kierunku. Zgodnie z przepisami na miejscu zostali uczestnicy kolizji, a kolumna mogła pojechać dalej – mówił jeden z pracowników cytowany przez Gazeta.pl.

Zobacz także

Jak podaje TVN Warszawa, tą samą drogą do szpitala przy Szaserów jechała wcześniej para prezydencka, która bierze udział w otwarciu Zakładu Radioterapii oraz zmodernizowanej Kliniki Onkologii.

Polki muszą oddawać swoje dzieci ojcom obcokrajowcom. Weź udział w naszej dyskusji w serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/Wprost/Gazeta.pl/strz