Zamknij

Zaatakował 70-letniego rowerzystę kamieniem w głowę. Nie wiadomo dlaczego

Redakcja
22.08.2018 12:29
Policja
fot. Flickr

Mieszkaniec Kołobrzegu brutalnie i z nieznanych powodów zaatakował 70-letniego rowerzystę, trafiając go kamieniem w głowę. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala.

W weekend policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu ciała mężczyzny przy użyciu kamienia. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Zabezpieczyli oni teren, na którym doszło do zdarzenia, a także ustalali świadków zdarzenia, zabezpieczali ślady oraz przeprowadzali oględziny.

Zobacz także

Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Raniony odniósł obrażenia głowy. Został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Stan jego zdrowia nie pozwolił na przeprowadzenie jakiejkolwiek rozmowy.

W międzyczasie kolejna grupa policjantów ustaliła personalia i udała się do miejsca zamieszkania napastnika. Podejrzewany 34-latek, mieszkaniec Kołobrzegu, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Na wniosek prokuratury i Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu sąd zastosował wobec zatrzymanego 3-miesięczny areszt za usiłowanie zabójstwa.

RadioZET.pl/KPP Kołobrzeg/MP