Zamknij

Agresywny plażowicz. Oddał mocz do Bałtyku, opluł policjantów

18.07.2019 09:13

30-letni turysta został zatrzymany za znieważenie funkcjonariuszy policji, a także za nieprzyzwoite zachowanie na jednej z kołobrzeskich plaż. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. 

Kołobrzeg
fot. Adam Wysocki/East News

W ubiegły weekend w trakcie patrolu rowerowego do policjantów podbiegła ratowniczka wodna z plaży centralnej w Kołobrzegu, alarmując funkcjonariuszy o agresywnym mężczyźnie. Policjanci udali się we wskazany rejon, gdzie ratownik  wodny wskazał plażowicza niewykonującego poleceń.

Zobacz także

Mężczyzna pod wpływem alkoholu wchodził do wody, był wulgarny i używał słów nieprzyzwoitych, na co uskarżali się inni wypoczywający. Ratownik za zwrócenie uwagi usłyszał w swoim kierunku wyzwiska. Na widok policjantów, wskazany plażowicz odwrócił się i zaczął...oddawać mocz na plaży.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Podczas tej interwencji 30-latek kierował wobec mundurowych słowa powszechnie uznawane za wulgarne oraz obrażał ich w trakcie przeprowadzania do radiowozu. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Zobacz także

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy. Został również ukarany mandatem za popełnione wykroczenia w trakcie pobytu na plaży. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do roku.

RadioZET.pl/KPP Kołobrzeg