Wspólna konferencja liderów Zjednoczonej Prawicy. Przekaz przyćmiły słowa o Dudzie

Redakcja
21.10.2017 14:25
Wspólna konferencja liderów Zjednoczonej Prawicy. Przekaz przyćmiły słowa o Dudzie
fot. PAP

Droga Zjednoczonej Prawicy prowadzi do "sukcesu". Nie chodzi tutaj o sukcesy naszych partii, chodzi o sukcesy Polski, chodzi m.in. o rozwój społeczny, o rozwój gospodarczy i o porządkowanie różnych dziedzin życia publicznego - powiedział w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński podkreślił, że Zjednoczona Prawica jest "ciągle razem" i idzie tą drogą, która została wybrana ponad dwa lata temu i która - według niego - prowadzi do "sukcesu".

- Obóz rządzący stanowi jedność, jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy także prezydent RP - podkreślił prezes PiS. - Jesteśmy jedną rodziną, idącą w jednym kierunku - dodał.

- Każdy z nas robi to, co w tym momencie z punktu widzenia całości jest najważniejsze, gdzie wykonuje swoje zadania najlepiej i tak będzie dalej i tak będziemy działali, temu będziemy podporządkowywali wszystkie posunięcia, które są jeszcze przed nami (...) Chciałem jeszcze raz podkreślić - jedność, jedność obozu. Jestem też bardzo mocno przekonany, że w tej jedności uczestniczy także prezydent RP - powiedział Jarosław Kaczyński.

Zobacz także

 Relacjonując piątkowe spotkanie z prezydentem dotyczące projektów prezydenckich ustaw dotyczących reformy sądownictwa, Kaczyński poinformował, że zwracając się do Andrzeja Dudy powiedział "no cóż, jest między nami pewien kryzys". Prezydent miał odpowiedzieć "nie, to jest tylko taki mały spór w rodzinie". 

- Tak jesteśmy jedną rodziną, idącą w jednym kierunku - zaznaczył Kaczyński.

RadioZET.pl/PAP/DG